והנה מתחילה לה עוד שנת לימודים…

למי מאיתנו שיש ילדים ונהנה איתם במהלך חופשת הקיץ ועבור מי שרק חיכה לתחילת שנת הלימודים המאמר הזה עבורכם.

במהלך חופשת הקיץ יצאנו לחופשות, קייטנות, בייביסיטר/סבא-סבתא, קמפינג, תערוכות, סדנאות, קניונים, קניות, מסעדות ובילויים…

הכל על מנת להעסיק את הילדים שלנו, חשבנו, בדקנו, חקרנו, שיתפנו ובעיקר חישבנו כמה עולה לנו התענוג הזה… גם לאחר כל ההנחות שחברות האשראי והקניות מציעות לנו זו עדיין הוצאה ולא קטנה..

ובטח אם יש לכם יותר מילד אחד

אבל מה אם, בתכנון נכון, ההשקעות שלכם היו יכולות לממן את כל החופשות, הבילויים והכיף שהייתם רוצים לממן?

אנחנו לא באים להציע לכם השקעה במאמר זה, אלא להציע לכם צורת מחשבה,

אסטרטגיה

צורת התנהלות שבתכנון נכון ותוך זמן יחסית קצר תאפשר לכם את כל זה ועוד.

מה זה מצריך מכם?

  1. החלטה להתחיל לבצע
  2. קצת זמן פנוי – לבדוק ולחקור
  3. תקציב התחלתי להשקיע

נתחיל בסדר הפוך 🙂

מדוע אני כותבת תקציב התחלתי? ייתכן והיכולת הפיננסית שלכם גבוהה יותר אך אם טרם עשיתם השקעות שווה להשקיע בתחילה סכום נמוך יותר, בהמשך התאבון נפתח… אך גם העובדה שעל מנת להגיע למונח שנשמע כה רחוק "חופש כלכלי" צריך להיות בעלים של מספר נכסים והשקעות וזה יצריך סכומי השקעה גדולים יותר

מעבר לזה, זה לא מיידי, צריך לתכנן את המהלך, להבין מה ואילו השקעות יהיו נכונות לאסטרטגיה שתבחרו עבור עצמכם, חלק ירצו תזרים מהנכס שיוכלו לצרף להכנסות מהמשכורת, אחרים ירצו להגדיל את הרווח ההוני, חלק ירצו לשלב בין השניים ויהיו כאלה שיעדיפו לגוון את התיק באפיקים שונים.

ההבדל הגדול בין מי שישקיע ובין מי שלא, טמון בביצוע, התכנון הוא שלב שמשקיעים בו מחשבה אבל זה לא תואר של 4 שנים.. אלא למידה של התחום ברמה מספקת (בעצמכם או דרך מומחים) ומשם מעבר לפעולות מקדמות.

מעבר לזה, כן, צריך הון ראשוני, נכון, ניתן להתחיל ללא, אבל זה בהנחה ואתם רוצים להיות יזמי נדל"ן ויש לכם את היכולת להגיע לעסקאות הטובות ולחבר אותן לאנשים שמעוניינים בהן.

כמה הון ראשוני? זה תלוי אם אתם מממנים את הכל או מקבלים הלוואה, לא ניכנס פה לכדאיות במימון כן או לא, רק נאמר שזהו פרמטר שצריך להתחשב בו מבחינת הריבית וגובה ההחזר, לרוב נעדיף להשקיע החל מ-50 אלף יורו או דולר.

והחלטה – ההחלטה לעשות עבור עצמכם, להשקיע בכם.

להיכנס לעובי הקורה ולהבין שזה אפשרי עבורי, אני רוצה את זה ושזו אפשרות טובה להביא אותי ליעד בצורה שמחשבת סיכון וסיכוי בצורה מאוזנת ועם רמת וודאות טובה וסבירה.

אם נפתח לרגע את כל המונח השקעה בעצמנו, נבין שככל שתשקיעו בכם תוכלו להעניק יותר לאחרים, זה מן מעגל קסמים שכזה, ככל שתשקיעו בכם ולא תשימו את עצמכם אחרונים בתור (כמו שרובנו עושים) תוכלו להעניק ולתת יותר, לקבל יותר ולהנות מכך!

אז כמו שהילדים שלנו מתחילים שנת לימודים נוספת… שלנו מתחילות כיתה ב' ואנחנו ממש מתרגשים מכך.

כך גם אתם צריכים להתחיל את שנת הלימודים בהחלטה, ויש לכם כמעט שנה לבצע אותה עד החופש הגדול הבא.

ואם תרצו את עזרתנו – נשמח להיפגש לפגישת ייעוץ ולעזור לכם בבניית האסטרטגיה שמתאימה לכם!