תהליך הליווי

לייוי צמוד לעבר העסקה הראשונה שלך – השקעות נדל"ן בארה"ב הן אחד מתחומי ההשקעות החמים ביותר בשנים האחרונות ולכן, מתוך הבנה שישנם המון יזמים צעירים ומנוסים כאחד שרוצים להכנס לעולם ההשקעות הנהדר הזה יצרנו תכנית ליווי צמודה ביחס אישי ופרטני.
המסלול נועד לאותם יזמים שמועניינים לבצע את העסקאות בעצמם אך להשתמש בניסיון והידע שלנו בליווי יד ביד לאורך כל ההשקעה.
יצרנו מספר מסלולים על מנת להנגיש לך את המסלול שנכון ביותר עבורך בהתאם לידע שלך  והיכולות שלך.
חשוב לציין, הליווי מתאים ליזמים מחפשים ליווי לעסקה כזאת או אחרת ולא מיועד למי שרוצה להתחיל את התהליך מאפס.

במהלך הליווי אתם תקבלו מאיתנו ליווי בכל שלב, איתור ברוקרים, איתור עסקאות, בדיקת כדאיות העסקה, הגשת הצעות רכישה, מעבר על חוזים, ליווי בתהליכי הסגירה, ליווי בתהליך השיפוץ וכלים פרקטים לעבודה מרחוק.

 

פגישת ייעוץ – פגישות הייעוץ שלנו נועדו לתת לכם אחד על אחד על מנת להבין כל דבר שתרצו על השקעות נדל"ן בארה"ב.
הפגישה אישית לחלוטין כך שבמשך שעתיים תקבלו אפשרות לראות את עולם ההשקעות מהעיניים שלנו.

 

הפגישה אישית ומאפשרת לכם להיות בכל שלב בתהליך בו אתם מרגישים שאתם זקוקים לנו, בבניית פרופיל המשקיע שלכם ובניית פורטפוליו הנכסים שלכם, ניתוח עסקה קיימת שלכם, מעבר על חוזים, או כל התייעצות שאתם צריכים על מנת לקדם את העסקאות שלכם בארה"ב קדימה.

המטרה שלנו היא להצעיד אתכם קדימה, להבין את נקודות התורפה שהתגלו במכונה שיצרתם ולהשלים אותם על מנת שתוכלו להמשיך את הדרך בצורה הטובה ביותר עם הסיכון הנמוך ביותר.

 

תהליך ליווי

 

ייעוץ משפטי ופיננסי – שתי שאלות חשובות עולות עם ההחלטה להשקיע בנדל"ן בארה"ב. הראשונה היא השאלה המשפטית והשנייה היא השאלה הכלכלית המתייחסת לסוגיית המיסוי. מרבית הלקוחות הפוטנציאלים אשר שוקלים השקעות נדל"ן בארצות הברית אינם בקיאים בחוק האמריקאי. על מנת למנוע מלקוחותינו מצבים של חוסר ודאות, אנו מלווים אתכם לאורך כל התהליך כאנשי אמונכם מול עורכי הדין והיועצים הפיננסים שעימם חברתנו עובדת.

בהמשך, כשירות שוטף בהשקעות המולטי-פמילי, נהנים לקוחות הקבוצה מדוחות שנתיים מפורטים הכוללים דיווחים אודות ההכנסות מהנכס, מצבו הפיזי של הנכס, תמורות המתרחשות באזור והעשויות להשפיע על ערכו של הנכס, דיירי הנכס הנוכחיים ועוד. בנוסף, קבוצת לייבל השקעות מסייעת בפתיחת חשבון בנק בארצות הברית (כחלק מפתיחת חברה אמריקאית) ומספקת ייעוץ בהחלטות של מכירה או באפשרויות שונות להגדלת הרווחיות.

 

    מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם

    WhatsApp chat