תהליך הליווי

חווית שירות אישית –

השקעות נדל"ן בחו"ל הן אחד מתחומי ההשקעות החמים ביותר בשנים האחרונות. ההשקעה בנדל"ן מניב בחו"ל הפכה להיות אטרקטיבית במיוחד, העובדה הברורה היא שהנדל"ן במדינת המקור שלנו לא תמיד עונה על הציפיות מבחינת סכום ההשקעה וההחזרים הצפויים, כלומר היכולת לבחור איזור השקעה חלופי שיניב את המטרות והתזרים שאנחנו מצפים לו, ומהצד השני של המטבע, על אף שהשוק הזר מיטיב עם משקיעים זרים חשוב מאוד להבין שדרוש ידע מוקדם, הבנה, היכרות מוקדמת, חשיבה מתקדמת ויצירתיות כדי לבחון את הנכסים ואת התאמתם אליכם.

אנו, בקבוצת לייבל השקעות, יודעים לתת מענה מקיף מרמת הידע הבסיסי הדרוש ועד לתהליכים מעמיקים יותר כגון פתרונות יצירתיים לבניית פורטפוליו של נכסים, דרך ייעוץ במתן הלוואות ואיתור ברוקרים, סוגיית המרחק מהנכס, ועד להימצאותו של דייר טוב בנכס.

בדיוק בגלל זה האנשים מאחורי התהליך הם אלו שעושים את ההבדל. השירות שלנו מתחיל בפגישה אישית להגדרת יעדי ומטרות ההשקעה בפרוייקטים גדולים וקטנים בארה"ב. בהמשך אנו נאתר עבורכם השקעה רלוונטית שמתאימה לכם ונלווה אתכם – יד ביד.

ליווי אישי וצמוד – אנו, בקבוצת לייבל השקעות, שמחים להציע ללקוחותינו את ההשקעות שבחנו באופן קפדני ומדוייק, באופן המפשט עבורכם את התהליך והופך את ההשקעה לפשוטה יותר.
החברה נוסדה על מנת לספק מענה כולל להשקעות הנדל"ן שלכם, תחת ניהול מרכזי יחיד, מתן דיווח חודשי מרוכז ומפורט, שקיפות מקסימלית ונוחות מירבית למשקיעים שלנו. אנו מציעים יחס אישי של חברת בוטיק להשקעות נדל"ן הכולל ליווי אישי, קשר שוטף והימצאות בשטח.

באמצעות פתרונות אסטרטגיים מותאמים אישית, טכנולוגיות מתקדמות וחדשנות יצירתית, אנו שואפים לתוצאות הטובות ביותר ומחויבים לשירות מעולה ויחס שווה והגון לכל לקוחותינו ולאנשי הצוות שלנו במטה ובשטח, וכל זאת מתוך יראה מקצועית למשמעויות הפיננסיות הכרוכות בכך ולאמון היום יומי ממנו אנו נהנים מצד לקוחותינו זה שנים.

תהליך ליווי

 

ייעוץ משפטי ופיננסי – שתי שאלות חשובות עולות עם ההחלטה להשקיע בנדל"ן בינלאומי. הראשונה היא השאלה המשפטית והשנייה היא השאלה הכלכלית המתייחסת לסוגיית המיסוי. מרבית הלקוחות הפוטנציאלים אשר שוקלים השקעות נדל"ן בארצות הברית או באירופה אינם בקיאים בחוק המס המקומיים. על מנת למנוע מלקוחותינו מצבים של חוסר ודאות, אנו מלווים אתכם לאורך כל התהליך כאנשי אמונכם מול עורכי הדין, רו"ח והיועצים הפיננסים שעימם חברתנו עובדת.

בהמשך, כשירות שוטף בהשקעות השונות, נהנים לקוחות הקבוצה מדוחות שנתיים מפורטים הכוללים דיווחים אודות ההכנסות מהנכס, מצבו הפיזי של הנכס, תמורות המתרחשות באזור והעשויות להשפיע על ערכו של הנכס, דיירי הנכס הנוכחיים ועוד. בנוסף, קבוצת לייבל השקעות מסייעת בהתנהלות השוטפת ומספקת ייעוץ בהחלטות של מכירה או באפשרויות שונות להגדלת הרווחיות.

    מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם

    WhatsApp chat