תהליך הליווי

ליווי צמוד לעבר העסקה הראשונה שלך – ליווי אחד על אחד

השקעות נדל"ן בינלאומיות הן אחד מתחומי ההשקעות החמים ביותר בשנים האחרונות ולכן, מתוך הבנה שישנם המון יזמים צעירים ומנוסים כאחד שרוצים להכנס לעולם ההשקעות הנהדר הזה יצרנו תכנית ליווי צמודה ביחס אישי ופרטני.
המסלול נועד לאותם יזמים שמעוניינים לבצע את העסקאות בעצמם אך להשתמש בניסיון והידע שלנו בליווי יד ביד לאורך כל ההשקעה.
יצרנו תהליך מותאם אישית שעוזר להגדיר את היעד וכיצד להגיע אליו באופן מיטבי, תהליך אשר מותאם ליכולות שלכם לצד משימות שמטרתן לסייע לכם לעשות קיצורי דרך לקראת המטרה.
חשוב לציין, הליווי מתאים ליזמים מחפשים ליווי לעסקה כזאת או אחרת וכרוך בביצוע משימות, מטרות והמון מוטיבציה להצלחה, זוהי לא תרופת קסם להיות יזם והיא מצריכה מוכנות, מחוייבות ורצון עז להצליח – רק ככה נדע להביא אתכם ליעד שלכם!

במהלך הליווי אתם תקבלו מאיתנו ליווי בכל שלב, החל מבניית אבני היסוד של יזם ומיינדסט של יזם, הגדרת מטרות ויעדים, בניית אסטרטגיה שתתאים למטרות שלכם וכיצד לבנות אסטרטגיה של משקיעים, איתור איזורי השקעה, דיוק הצוותים המקומיים, איתור ברוקרים, איתור עסקאות, בדיקת כדאיות העסקה, הגשת הצעות רכישה, מעבר על חוזים, ליווי בתהליכי הסגירה, ליווי בתהליך השיפוץ, התנהלות עסקית נכונה, שיווק ומכירות מהיבטי גיוס כספים ולקוחות וכלים פרקטים לעבודה מרחוק.

ההשקעה בליווי אחד על אחד, למשך 6 חודשים וכוללת סשן שבועי* (טלפוני או פנים אל פנים) וכן גישה למיילים, ווטסאפ וטלפון (בשעות המקובלות), גישה לקורס הדיגיטלי פשוט עושים נדל"ן ולקבוצת הפייסבוק הסגורה בהשקעה של 30,000 ש"ח + מע"מ

מעוניינים שנבדוק התאמתכם לתוכנית הליווי? שלחו הודעה דרך צור קשר או שלחו ווטסאפ (אנחנו לא בארץ..) 054-5851912

  • הסשן אורך סביב שעה ונקבע על פי דרישה וצורך – ייתכנו שינויים בלוחות הזמנים לפי זמינות של שני הצדדים. ט.ל.ח

פגישת ייעוץ אסטרטגית – מיועדת למשקיעים שרוצים לבנות תוכנית ארוכת טווח, לייצר אסטרטגיות השקעה מותאמת אישית.

הפגישה אישית ומאפשרת לכם להיות בכל שלב בתהליך בו אתם מרגישים שאתם זקוקים לנו, בבניית פרופיל המשקיע שלכם ובניית פורטפוליו הנכסים שלכם, ניתוח עסקה קיימת שלכם, מעבר על חוזים, או כל התייעצות שאתם צריכים על מנת לקדם את העסקאות שלכם קדימה.

המטרה שלנו היא להצעיד אתכם קדימה, להבין את נקודות התורפה שהתגלו במכונה שיצרתם ולהשלים אותם על מנת שתוכלו להמשיך את הדרך בצורה הטובה ביותר עם הסיכון הנמוך ביותר.

הפגישה מיועדת למי שמחפש לראות את התמונה הכוללת ולקבל מהידע ומהניסיון שלנו בבניית אפיקי השקעה מגוונים.

ההשקעה בפגישת הייעוץ והאסטרטגיה 4,000 ש"ח + מע"מ וכוללת שיחת טלפון מקדימה לאיסוף נתונים, מפגש זום למעבר על האסטרטגיות ולאחר מכן שיחת מעקב לאחר חודש לבחון התקדמות.

תהליך ליווי

פגישת פיקוס נדלנ"ית.

מתאימה ליזמי נדל"ן שמחפשים ייעוץ נקודתי לגבי עסקה קיימת, התגברות על תהליכים תקועים, גדילה לשלב הבא, מוטיבציה והנעה קדימה

משך הפגישה כשעה עד שעה וחצי, ניתן לבצע אותה בשיחה טלפונית או זום, ההשקעה בפגישה 1,440 ש"ח + מע"מ.

קורס דיגיטלי – פשוט עושים נדלן

מעל 25 שעות ידע שיוצרות קורס פרקטי שילמד אתכם כיצד להיות יזמי נדל"ן עבור עצמכם או עבור משקיעים אחרים, תלמדו כיצד לבנות פרופיל משקיע, לייצר אסטרטגיה נכונה, לבחור איזור השקעה, להקים צוותים ולשמר אותם לאורך זמן, לבדוק נכסים בכלים אינטרנטיים, לבחון מודלי השקעה שונים, כיצד לשמור על עצמכם ועל המשקיעים בהתנהלות חוזית, מול קבלנים ויתר הצוותים המקומיים, נדבר בקורס על מיסוי ישראלי ובינלאומי (דגש אמריקאי) וכן מימון ישראלי ומימון אמרקאי.

ההשקעה בקורס 12,315 ש"ח (יש לנו הטבות שוות למצטרפים לקורס – דברו איתנו כדי לקבל עוד פרטים)
לסילבוס הקורס והרשמה לחצו כאן

 

 315

    מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם

    WhatsApp chat