אפשרויות ההשקעה איתנו

משנת 2014 אנחנו מלווים את המשקיעים שלנו השקעה אחרי השקעה כבר מעל 100 פרוייקטים, בין אם בהשקעות קבוצתיות (עד 35 משקיעים) ובין אם בהשקעות פרטיות וכן בהשקעות פרימיום.

למידע לגבי פרויקטים נוספים וחדשים אליהם תוכלו להצטרף מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם – הכתוב מחייב בבחינת התאמת המשקיע לפי הגדרת הרשות לניירות ערך.

פרוייקטי Multi Family

 

לפי נתוני הלשכה המרכזית האמריקנית לסטטיסטיקה, כ-35% ממשקי הבית בארה"ב גרים בשכירות. לפי הלמ"ס הישראלי, מספר השוכרים בישראל זינק בשנים האחרונות לכ-29% ממשקי הבית וכ-23% מהאוכלוסייה. אבל אופי השכירות כאן עדיין שונה מאוד מארה"ב. הגיל הממוצע של השוכרים בישראל הוא כ-35. בארה"ב, לפי נתוני המועצה האמריקנית לדיור, כ-78% מהשוכרים הם מעל גיל 30 וכ-31% מעל גיל 45.

כ-45% מהשוכרים האמריקנים – כ-18 מיליון משקי בית – גרים במתחמי 'מולטי-פמילי' (החל מ-5 יחידות המוגדרות כמקבץ). חלקם עניים שמתגוררים ב"Projects" –  הדיור הממשלתי להשכרה, אולם רובם – עשרות מיליוני אנשים – הם אנשים ממעמד הביניים, שמתגוררים במתחמים מסודרים ומטופחים, שנבנו ביוזמה פרטית.

יתרה מכך, הדיירים שוכרים דירה עם איכות חיים וגרים עם אנשים שדומים להם – עניין מהותי לשוכרים רבים. עבור משקיעים, מתחמי 'מולטי פמילי' הם השקעה מבטיחה, גם בגלל התשואה הגבוהה, אבל לא רק. במתחם 'מולטי פמילי' קיים רצף מגורים, כלומר מרבית הדירות מאוישות. בנוסף, פיזור הסיכון באופן מושכל מאפשר למשקיע הבודד לרכוש אחוזים מהמתחם כולו, במקום דירה בודדת שעלולה לעמוד ריקה ולייצר הוצאות נוספות והשקעה אקטיבית בניהול הנכס. זאת ועוד, השקעה בפרוייקט של 'מולטי-פמילי' חוסכת למשקיעים את הסיוט של משכירי הדירות: הסתבכות עם דייר שאינו משלם, משחית את הנכס ואף פועל באלימות.

קבוצת לייבל השקעות פועלת בפרוייקטים הן בכובע של יזם מלווה והן בכובע של משקיע. הקבוצה מלווה את הפרוייקט לכל אורך התקופה וכוללת דיווחים שוטפים הן אינפורמטיביים על מצב הנכס, התפוסה וההשבחה שלו לצד דו"חות רבעוניים של רו"ח המפרטים הכנסות והוצאות.

נכסי יחיד (בתים פרטיים Single family)

מדובר בהחזקה של בית פרטי (לרוב) למטרת החזקה לטווח ארוך (3-10 שנים), כאשר המטרה הינה להניב תזרים שוטף מהנכס.
חשוב להגדיר בתהליך איתור הנכס את הפרופיל משקיע, את המטרות בהשקעה, סכום ההשקעה הראשוני וכמובן את איזור ההשקעה בפועל.

קבוצת לייבל השקעות סיפקה ליווי ללקוחות המבקשים להשקיע בנכסי יחיד בארה"ב החל מאיתור הנכס, עזרה בתהליכי העברות הכספים לחברת הנאמנות, התנהלות מול הקבלנים ומנהל הנכסים.
כיום קבוצת לייבל השקעות מציעה שירותי ייעוץ חד פעמיים בבניית תוכנית השקעה ופרופיל משקיע, ליווי אחד על אחד לטובת איתור נכס או קורס דיגיטלי בן 8 מפגשים המאפשר בחינה עצמאית ומדוקדקת אחר נכסים להשקעה, באופן מעמיק, קל, נוח ועם הכלים החשובים שיאפשרו לקבל מידע מקיף על הנכס בקבלת ההחלטות לצירוף הנכס לתיק ההשקעות.

 

לחצו על כפתור צור הקשר להשארת פרטים וציינו בפנייה את סוג השירות שאתם מבקשים

מעוניינים לדבר איתנו לבחון איזו השקעה תתאים עבורכם?
השאירו פרטים בכפתור צור קשר

    מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם

    WhatsApp chat