אז… אנחנו בבידוד קורונה

אז… אנחנו בבידוד

כן, אמיתי לחלוטין

בידוד מניעתי, הבנות שלנו נחשפו לילדה חמודה מהכיתה שלהן שנמצאה מאומתת לקורונה

זה תפס גם אותנו, באמצע החיים שאיכשהו חזרו לשגרה מסויימת….

החלטנו להיכנס כל הבית לבידוד מניעתי, ואז נשאלת השאלה – מה עושים?

אז החלטנו לאגד לכם חלק מהדברים שאנחנו עושים בשגרת בידוד הקורונה:

  • ממשיכים, למה? כי זה לא באמת עוצר אותנו, רק משנה את סדר היום ומחייב אותנו להיות יצירתיים.
  • פגישות הפכו להיות דיגיטליות, זה מייתר את הצורך במשרד פיזי, נכון, זה משנה מערכת יחסים בינאישיות אבל זאת מציאות חדשה.
  • יצירתיות – זה שם המשחק, יש לנו 24 שעות ביממה ו-3 ילדים בבית, זה אומר חלוקת עבודה בין שנינו (ניר ואני), אחד עם הילדים והשני עובד
  • גמישות – חייבים להבין שהדרך היא מה שחשובה, הלוחות זמנים יכולים להתארך וצריך סבלנות ואורך רוח עד להגעה ליעד.
  • סיעור מוחות – איך כן ניתן להגיע לתוצאות הרצויות אם לא ניתן לעשות א',ב' או ג' – זה תרגיל מחשבתי נהדר שעוזר לפתור בעיות בדרך למטרה
  • להיעזר באחרים – כשאתם בבית וללא יכולת לצאת החוצה זה הזמן להבין את חשיבות מערכות היחסים שיצרנו – תודה לכל מי שתמך ועזר וסייע – וכמובן לשירות המשלוחים שמביא הכל עד הדלת J
  • הכנו לוח חזון חדש – המצב אפשר לנו לשבת ולהגדיר יעדים ומטרות חדשים ולעצב את הלוח שלנו, הפעם אגב, החלטנו להכין כמה לוחות חזון, כל אחד בנושא אחר והתוצאות כיפיות ומרגשות – נסיים את הבידוד ונדפיס על A3 ונתלה במקום בולט ונגיש.
  • ללמוד – למה? כי יש פחות הסחות דעת ויותר זמן להקדיש להתחדשות, ליצירתיות, ללמידה.מה אנחנו לומדים? עוד נדל"ן – כי תמיד יש מה ללמוד ולהתפתח, תהליכי שיווק חדשים והמון תודעה (הפעם מיינד וואלי – מריסה פייר)

 

אז לטובת השבוע שנותר לנו ונכון לכתיבת שורות אלו ליום שישי קיבלנו תוצאות שהבנות נקיות ואין קורונה (לא שלרגע אחד היה לנו ספק אגב…)

החלטנו לתת לכם את הקורס הדיגיטלי שלנו פשוט עושים נדל"ן במחיר הכי מצחיק שיכולנו לחשוב עליו, באמת (!) תצטרכו לשאול אותנו מה המחיר כי הוא באמת נמוך – ומעולם לא היה אותו במחיר הזה. – תבדקו אותנו!

מה הקורס ייתן לכם?
★ידע, ידע ועוד ידע – כל תהליך הרכישה של נכסים, איך בודקים, איזה מודל ואסטרטגיה מתאים לכם (ואולי גם למשקיעים שלכם אם תרצו להפוך את העשייה לעסק), בחירת איזור השקעה, הקמת צוותים, איך נמנעים מטעויות בדרך, מיסוי ישראלי ואמריקאי, מימון ישראלי ואמריקאי ועוד ועוד ועוד

★ולא רק ידע אלא פרקטיקה לבצע בשטח – איך בפועל הכל נעשה עם טיפים חשובים

★מעל 20 שעות מצולמות של תוכן דיגיטלי שזמין לכם מתי שרק תרצו (לא מגבילה בזמן, זה לא נכון!)

★כל הזמן ידע חדש עולה לאתר הקורס – לינקים, טמפלטים וסרטוני תוכן חדשים – גם אליהם תהיה לכם גישה כל הזמן (רק השבוע עלה סרטון נוסף שבו אנחנו מראיינים סטודנט שלנו על התהליך שעשה ומנתחים איתו ביחד עסקה)

★מחשבונים, לינקים, טמפלטים לשיחה – כל אלו תומכים בתהליך הלמידה ומקצרים אותו

★כל שבוע נפתח שיעור חדש!

★קבוצת פייסבוק סגורה – רק לסטודנטים שלנו (!) – מקום בטוח לשאול בו כל שאלה שעולה לכם

למי זה לא מתאים?
ובכוונה מתחילה ככה, זה לא מתאים למי שמלא בתירוצים, למי שחושב שכבר יודע הכל, שאין לפחות שעתיים בשבוע להקדיש לעצמו ללמידה ולהתפתחות.

למי זה כן?
לכל מי שמבין שיש פה חלון הזדמנויות מהמם – הרי לקראת סוף השנה הקלנדרית ותחילת השנה הבאה, לפני הכלכלנים, נוכל לראות יותר נכסים והזדמנויות, הם קיימים גם עכשיו ועם הידע נכון תוכלו להגיע אליהם.

אז… רוצים לקבל פרטים? לשמוע על המחיר קורונה הנמוך שעשינו עבורכם?

דברו איתנו! (מוזמנים ללחוץ על הלינק)
שבת שלום:)
ובידוד נעים לכולנו