אודות

מי אנחנו

קבוצת לייבל השקעות פועלת בשוק הנדל"ן של ארה"ב משנת 2014 ומציעה קשת רחבה של שירותים שמהווים one stop shop עבור משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד – החל משלב הייעוץ הראשוני, דרך התאמת הנכס למשקיע שכולל מגוון פתרונות ליווי מקצועיים למהלך ההשקעה. החברה מלווה את לקוחותיה לאורך כל שלבי הפרויקט באופן אישי ושמה דגש מיוחד על שימור הקשר הבינאישי עם לקוחותיה.

קבוצת לייבל השקעות נוסדה על ידי ניר ודסי לייבל, המשלבים שותפות לחיים לצד שותפות עסקית. במובן הזה, החברה היא גם הבייבי שלנו, כמו שאנו עומלים על גידול התאומות הפרטיות שלנו, כך אנו משקיעים את מלוא היחס והרצינות בהקשבה לצרכי הלקוחות שלנו. במהלך השנים, התמחנו ולמדנו ממיטב המנטורים העסקיים בתחום השקעות הנדל"ן ובתחומי התודעה, שפע ותהליכי גדילה, כל זאת על מנת לייצר עבורכם מוצרים נכונים וטובים יותר. אנו ממשיכים ומקפידים להשתתף על בסיס חודשי בכנסים, סדנאות וסמינרים בארץ ובחו"ל העוסקים בתהליכים של שפע, גדילה, רוחניות, שיווק ומכירות, והתנהלות עסקית נכונה.

הערכים שלנו

האני מאמין שלנו

קבוצת לייבל השקעות נדל"ן שמה לה למטרה לשלב בין מקצועיות חסרת פשרות לניהול אישי ומסור של 'אנשים שעושים עסקים עם אנשים'. אצלנו תמצאו את השילוב המנצח בין אמינות, אסטרטגיית השקעה יצירתית וחדשנית ומשמעת קפדנית בכל הנוגע לניהול תיקי המשקיעים שלנו.

הצוות שלנו

הסיפור הפרטי שלנו מתחיל בשנת 2010 עם פציעה במקומות העבודה שלנו (בהפרש של כמה חודשים האחד מהשנייה), מצב שאילץ אותנו להצטמצם כלכלית כסטודנטים והוביל להבנה הבסיסית שאין לנו ידע או הבנה מספיק טובה בהתנהלות פיננסית, אז הלך ללמוד אימון וייעוץ לכלכלת המשפחה במשך שנה אצל 'אש, לידור, פילוסוף'. בתחילת הדרך במהלך הייעוצים השונים ואימון לכלכלת המשפחה, הבנו שרובנו נמצאים באותו התהליך, לחיות מעל רמת ההכנסות שלנו, כלומר לא חיים את 'הלייף סטייל' שהיינו רוצים, ולא רק זה אלא גם נמצאים במצב של זמן=כסף כמשוואה שמנחה את חיינו, עבורנו זה לא היה הכיוון הרצוי והחלטנו לשבור את המשוואה של זמן שווה כסף, למצב שבו אנחנו מבצעים את ההחלטות הנדרשות עבור העתיד שלנו, משפחתנו, חברינו ולימים גם לקוחותינו.

בהחלטה לא שגרתית, אולם עדיין מושכלת, החלטנו בשנת 2017 למכור את הבית שרכשנו ב2011 ולעבור לגור בשכירות מתוך ההנחה שאנחנו גרים איפה שאנחנו רוצים ומשקיעים איפה שכדאי. את הכסף מהמכירה השקענו בפרוייקטים בארה"ב וכמובן שהמהלכים שאנחנו עושים עבור עצמנו אנחנו משקיעים גם למשקיעים שלנו.

ניר לייבל

מנכ"ל

החברה האמון על האסטרטגיה הפיננסית וניהול הפרוייקטים. נשוי באושר לדסי ואב לתאומות זהות. לאורך 8 שנים ניר עבד במשרד ראש הממשלה במגוון תפקידים, בעיקר בחו"ל, שימש כיועץ לכלכלת המשפחה וניהל פרויקטים בתחום השליטה והבקרה בחברת הייטק גדולה. בהכשרתו, ניר הינו מהנדס תעשייה וניהול ומיזם שהיה שותף בו אף זכה במקום הראשון בביזטק ליזמים של הטכניון.

דסי לייבל 

מנהלת תפעול ותחום שיווק ומכירות.

לדסי ניסיון עשיר בתחום השיווק, המכירות וניהול פרויקטים באינטרנט. נשואה באושר לניר ואימא לתאומות זהות. בעברה עבדה כדיילת אוויר באל-על, הקימה מוצרים

דיגיטליים בעולם הפרימיום, ניהול תחום מכירות דיגיטלי פרימיום, השתתפה במחזור הראשון של גוגל קמפוס לאימהות יזמיות וכן באקסלרטור של האקדמית תל

אביב-יפו בשיתוף חברת חוגלה קימברלי בנושא חדשנות של מוצרי צריכה.

גל רובין

מנהל קשרי לקוחות

ילווה אותכם משלב הרכישה לאורך כל חיי ההשקעה.

נאוה חביב 

מזכירה אדמיניסטרטיבית וניהול פרוייקטים

מה שבא לכם לכתוב

 

    מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם

    WhatsApp chat